تندیس همایش مناسبتی

تندیس همایش مناسبتی برای ساخت نیاز به طرح اولیه دارد . اگر برای تندیس همایش مناسبتی طرح اماده دارید ، طرح ان را برای ما ارسال کنید تا تندیس همایش مورد نظر شما ساخته شود. ایده تندیس همایش میتواند از طرف شما باشد .
اگر برای تندیس مناسبتی یا تندیس همایش خود ایده ای دارید ، ان ایده را به صورت طراحی دستی و همراه با ابعاد مورد نظر خود برای ما ارسال کنید تا تندیس یادبود برای شما ساخته شود. اما اگر برای تندیس همایش مناسبتی خود ایده ای ندارید و میخواهید طرح تندیس توسط ما طراحی شود ابعاد تقریبی تندیس مورد نظر خود را ارسال نمایید تا با مشخصات تندیس مورد نظر شما ساخته شود.
البته در صورت قطعی شدن سفارش شما برای تندیس همایش مناسبتی ، جزئیات مورد نظر شما در نظر گرفته می شود.

تندیس همایش مناسبتی
تندیس همایش مناسبتی
تندیس همایش مناسبتی
تندیس همایش مناسبتی

تندیس همایش مناسبتی چه استفاده ای دارد؟

تندیس مناسبتی موارد استفاده زیادی دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
تندیس همایش دانشجویی ، تندیس مذهبی ، تندیس همایش دانشگاه ، تندیس مراسم دانشگاه ، تندیس یادبود ، تندیس برای تقدیر ، تندیس مراسم ، تندیس جشن ، تندیس برای ادارات ، تندیس برای ارگان ها ، تندیس برای یادگاری و …

تندیس همایش مناسبتی
تندیس همایش مناسبتی

تندیس همایش با چه موادی ساخته می شود؟

تندیس همایش بسته درخواست مشتری در مواد مختلف ساخته می شود. موادی که ما با ان تندیس همایش میسازیم عبارتند از :
رزین اپوکسی
رزین پلی استر
اپوکسی گلس
فایبرگلاس
ای بی اس “ABS”
پی ال ای “PLA
فوم و بتونه

ماندگاری تندیس همایش چقدر است ؟

بستگی به نوع استفاده تندیس و مکان استفاده تندیس میتواند ماندگاری تندیس همایش قابل تغییر باشد. معمولا برای تندیس هایی که توسط ما ساخته می شود یک لایه کیلر محافظت کننده روی تندیس کشیده شده تا تندیس تقریبا به صورت دائمی ماندگار شود.

ابعاد تندیس همایش چقدر است؟

ابعاد تندیس همایش محدودیتی ندارد و با توجه به سلیقه شما تندیس در ابعاد مورد نظر شما ساخته میشود. ابعاد تندیس همایش معمولا به میزانی است که مشتری درخواست می کند و اکثر موارد ابعاد مشابه تندیس های موجود است.

زمان ساخت تندیس همایش به چه میزان است؟

برای ساخت تندیس همایش اگر در تعداد حدودی 100 عدد باشد حداقل به 10 روز زمان نیاز است. اما برای مشخص شدن زمان دقیق پروژه تندیس شما میتوانید تماس بگیرید.

هزینه ساخت تندیس همایش چگونه محاسبه میشود؟

هزینه ساخت تندیس همایش حداقل از 150 هزار تومان شروع و تا 500 هزار تومان میتواند قسمت گذاری شود . اما بسته به نوع مواد انتخابی شما متغییر است . همچنین اگر شما تندیس پیچیده یا ساده بخواهید هزینه متفاوت خواهد بود.